Početna >

Predavanje "Alternativne metode za postizanje
koncentracije: uticaj i zloupotreba različitih stimulativnih sredstava
"
uz radionicu
"I učiti treba naučiti"

Dragi studenti,

U četvrtak, 24. novembra 2016. godine u periodu od 17h do 18.30h, u Svečanoj sali (114) na prvom spratu Filozofskog fakulteta, organizuje se predavanje na temu "Alternativne metode za postizanje koncentracije: uticaj i zloupotreba različitih stimulativnih sredstava" uz radionicu  "I učiti treba naučiti".

Pozivamo vas da proverite informacije o stimulativnom uticaju pojedinih popularnih preparata, kao i da saznate kako pojačati motivaciju za učenje, da otkrijete vaš dominantni stil i upoznate nove tehnike efikasnog učenja. Uključite se!

Aktivnosti su deo projekta "Znanje za zdravlje" koji zajednički realizuju Centar za podršku studentima Filozofskog fakulteta u Novom Sadu, Odeljenje za očuvanje i unapređenje zdravlja Zavoda za zdravstvenu zaštitu studenata Novi Sad i Savez studenata Filozofskog fakulteta.

Vaš Centar za podršku studentima Filozofskog fakulteta